П`ятниця, 26.04.2019, 17:26
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

ДПТНЗ "Софіївський професійний ліцей"

Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мои файлы [87]
Наше опитування
Наскільки ви володієте компютером?
Всього відповідей: 63
Посилання
Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти. 1 рік Педагогічна преса Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Дніпропетровська областна рада ДОІППО Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти Навчально-методичний центр профтехосвіти у Дніпропетровській області Єдиний освітній простір Дніпропетровщини Молодіжний центр Дніпропетровщини Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти. 1 рік
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші координати
смт.Софіївка вул.Поштова,10 тел(факс)(05650)2-92-03

Каталог файлов

Головна » Файли » Мои файлы

Фестиваль "Молодь Софіївщини в дії"
09.02.2011, 16:24
20-21 листопада 2010 року в смт. Софіївка в приміщенні Софіївського професійного ліцею та молодіжного центру «Надія» за підтримки служби у справах сім’ї, молоді та спорту, районного управління освіти, , волонтера проекту ООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні», волонтерів Корпусу Мира США в Україні, молодіжної організації «Банк Молодіжних Ініціатив», відбувся районний молодіжний фестиваль «Молодь Софіївщини в дії».   
 Організатори -  молодіжний центр «Надія», Софіївський професійний ліцей
На фестивалі проводились майстер-класи, на яких молодь могла  опановувати прийоми петриківського розпису, розпису екоторбинок та малювання на склі; пройшла презентація діяльності молодіжного центру та волонтерської діяльності, нових форм дозвілля та клубів для молоді, нової командної гри з геокешингу; учасники навчилися основам написання соціальних проектів  та пошуку ресурсів для їх реалізації.
 
Мета фестивалю:
- активізувати молодь району в житті громади;
- зміцнити зв’язки між молодіжними лідерами Софіївського району;
- сприяти розвитку молодіжних ініціатив у сфері організації дозвілля молоді;
- розширити сферу діяльності молодіжного центру та залучити нових членів;
- розвинути лідерські та організаційні навички молодіжних лідерів;
- презентувати діяльність творчої молоді;
- розповсюдження інформації отриманої на тренінгах та майстер-класах в молодіжних осередках.
Проблема:
Молодь в сільських районах не завжди має можливості повністю реалізувати свій потенціал, крім  того  молодь з селищ Софіївського району працює розрізнено і не обмінюється досвідом, часто вона не проявляє  активності та ініціативності в житті громади та в організації молодіжного дозвілля, а ідеї, котрі існують не реалізовуються в життя. Крім того активісти молодіжного руху потребують навчання та практики, в яких вони могли б розвивати свої лідерські, організаційні, комунікативні та творчі навики. Проведення тренінгів для молодіжних лідерів дозволить розв’язати цю проблему.
Досить гостро стоїть проблема шкідливих звичок серед молоді, пошук  альтернативи проведення дозвілля досить низький, а креативна пропаганда здорового способу життя без шкідливих звичок проводиться не завжди або не якісно. Отримання навичок організації дозвілля для молоді дозволить частково вирішити цю проблему.
 
В рамках фестивалю організовано різнобічеудіяльність 
Малювання на склі – арт-терапевтичний прийом, котрий використовується як засіб релаксації, занурення у внутрішній світ, можливість вираження емоцій через колір та форму.
Інтелектуальні ігри – ігри, що проводяться з групою людей, активізують процеси мислення, аналізу, аналогії, порівняння, умозаключення і т.д. Допомагають розвивати інтелектуальні та комунікативні здібності. Прикладом можуть служити гра «Мафія», гра «Крокодил», гра «Що?Де?Коли?», лото, настільні ігри стратегії і т.д.
Петриківський розпис – стиль образотворчого мистецтва, що використовується в декоруванні, оздобленні різноманітних предметів. Показані нові можливості застосування цього напрямку.
Екоторбинка – заняття з екологічного виховання, показ міні презентації, створення власної екоторбинки.
Геокешинг – активна групова гра пошукового характеру з використанням навігаторів. Дозволяє виробити командний дух, розвивати лідерські,комунікативні здібності та креативність.
Тренінг з лідерства – міні тренінгове заняття, з формування та розвитку лідерських навичок. Знайомство з тренінговою формою роботи.
Фандрейзинг – це пошук і отримання ресурсів та можливостей для реалізації проекту.
Написання проекту – що таке проект, та як його писати, куди можна його подати і  що потрібно зробити, щоб проект виграв в конкурсі ? Приблизний перелік того, що обговорюється під час тренінгового заняття.
 
Категорія: Мои файлы | Додав: Юлія
Переглядів: 423 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]