Неділя, 23.02.2020, 10:23
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

ДПТНЗ "Софіївський професійний ліцей"

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Наше опитування
Чому Ви обрали Софіївський професійний ліцей
Всього відповідей: 12
Посилання
Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти. 1 рік Педагогічна преса Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Дніпропетровська областна рада ДОІППО Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти Навчально-методичний центр профтехосвіти у Дніпропетровській області Єдиний освітній простір Дніпропетровщини Молодіжний центр Дніпропетровщини Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти. 1 рік
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші координати
смт.Софіївка вул.Поштова,10 тел(факс)(05650)2-92-03

Участь у міжнародних проектах

У 2007 році за ініціативою Софіївської районної ради, згідно проекту ПРООН «Створення безпечного середовища для молоді в Україні» на базі ліцю  створений молодіжний  центр "Надія", який  успішно функціонує та об'єднує учнів ліцею .
Мета проекту: Допомогти молоді побачити свою унікальну роль у суспільстві, зрозуміти важливість своєї участі в житті громади та власного внеску в її розвиток.
Проект «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» розпочато у вересні 2008 року за ініціативи Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Донорами Проекту виступає Програма  Розвитку ООН в Україні, Волонтери ООН та ТОВ ІнтелЮкрейнМайкроелектронікс. Партнерами Проекту є Міністерство освіти та науки України, Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000”, ВМГО "Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва "Альтернатива-В”.
    В рамках проекту  з учнями ліцею  працює національний волонтер ВООН в Дніпропетровській області Наталя Бочарова
Червень2009 рік- започаткована участь  ліцею  у проекті  "Молодіжний розвиток",  виконавець  Корпус Миру США в Україні.
В рамках проекту в ліцеї на волонтерських засадах працює Емма   Гріффіс, яка реалізує програму залучення  учнів ліцею до активної участі у соціальному та економічному житті сучасної України шляхом набуття навичок, необхідних для  ведення  здорового способу життя, отримання прибуткової роботи і  активізації  життя,  бути відповідальними громадянами України.
OЗ 2009 по 2011 року ведеться робота в декількох напрямках:
OОрганізовано ефективну роботу в молодіжному центрі «Надія», створено клуби за інтересами (інтелектуальних ігор, геокешингу, арт-композиції, англійської мови), були проведені інформаційні акції, тренінги, школа лідерів, літні табори відпочинку. За цей час зформована команда учнів – лідерів, що приймають участь в житті закладу та селища.
OРеалізовано проект з профілактики розповсюдження ВІЛ/СНІД серед молоді, в рамках котрого створено інформаційно-ресурсний центр, проведені тренінгові навчання та просвітницькі акції. Підвищився рівень інформованості з даного питання.
OПідвищення знань з англійської мови – волонтер проводить  уроки спільно з викладачем англійської мови, організовано англійські клуби.
OНаписані соціальні грантові проекти – до фондів PEPFAR та SPA(реалізовані проекти з організації інформаційно-ресурсного центру та клубу геокешингу та ігор квест), також виграний грант на облаштування кімнат санітарного призначення  гуртожитку.
OПідвищення рейтингу навчального закладу.
Результати участі у проектах
Oактивізація молоді у житті спільноти;
Oрозвиток творчих, лідерських , організаторських та комунікативнихздібностей;
Oпропаганда здорового способу життя та безпечної поведінки;
Oекологічна культура;                                                                                               
Oпротидія торгівлі людьми та насильства в сім’ї;
Oосвіта в сфері комп’ютерних та інформаційних технологій;
Oвзаємодія з іншими громадськими та міжнародними організаціями ;
Oзалучення більшої кількості молоді до МЦ;
Oзміцнення партнерських зв'язків та їх розширення;                                                     
Oстворення умов для розвитку волонтерства  як засобу досягнення особистісного розвитку;
Oзменшення " дистанції" між молодими людьми з сільської місцевості та міста;
Oзастосування ІКТ як інструменту розвитку соціальної активності молоді;
Oстворення сприятливого середовища для реалізації соціально спрямованих  проектів та активізації діалогу між поколіннями.
Детальна інформація про проекти