Неділя, 23.02.2020, 12:02
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

ДПТНЗ "Софіївський професійний ліцей"

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Наше опитування
Чому Ви обрали Софіївський професійний ліцей
Всього відповідей: 12
Посилання
Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти. 1 рік Педагогічна преса Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Дніпропетровська областна рада ДОІППО Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти Навчально-методичний центр профтехосвіти у Дніпропетровській області Єдиний освітній простір Дніпропетровщини Молодіжний центр Дніпропетровщини Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти. 1 рік
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші координати
смт.Софіївка вул.Поштова,10 тел(факс)(05650)2-92-03

Информация о сайте

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА СОФІЇВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ


 Психологічна служба Софіївського ПЛ створена і діє згідно з наказу Міністерства освіти і науки України №27 від 03 травня 1999 року «Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України», керується в своїй роботі Положенням про психологічну службу.


МЕТА діяльності психологічної служби – створення умов для всебічного та гармонійного розвитку учня, стимуляція до саморозвитку, самоорганізації та самореалізації в подальшому житті.

ЗАДАЧІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

- сприяти створенню психологічного клімату і умов для повноцінного розвитку дитини в підлітковому віці
- вивчати особливості дитини та формування її особистості в контексті її життєвих умов, виховання та взаємодії з дорослими та однолітками.
- допомагати учням в життєвому самовизначенні, виборі шляхів самореалізації та професійному розвитку.

НАПРЯМКИ РОБОТИ

1. Попередження можливих психолого-педагогічних проблем.
2. Психологічна профілактика негативних факторів в освітньому просторі навчального закладу.
3. Психологічна просвіта всіх учасників освітнього процесу (педагогічного колективу, майстрів виробничого навчання, вихователя, батьків) щодо адаптації учнів в новому навчальному закладі, вікових особливостей учнів-підлітків, взаємовідносин в учнівських та молодіжних колективах, розвиток індивідуальних можливостей учнів, особливостей дітей пільгової категорії.
4. Консультування учасників освітнього процесу за запитом.
5. Проведення необхідної психологічної діагностики в групах та поглибленої психодіагностики індивідуально.
6. Психологічний супровід учнів від І-го до ІІІ-го курсу навчання.
  Включає в себе: 
- Проведення необхідної психодіагностики, консультування за її результатами, фіксація результатів в індивідуальні картки психолого-педагогічного супроводу учнів.
- Психологічну профілактику агресивної поведінки та насильства в молодіжному середовищі, вживання та пропаганда наркотичних речовин, спиртних напоїв та табакокурінням, безпечної поведінки, суспільної свідомості.
- Розвивальна робота – особистісний ріст, навички спілкування та ефективної комунікації, розвиток творчих, організаторських та лідерських здібностей, формування нормальної самооцінки та навиків самоконтролю.

Додаткові напрямки роботи психологічної служби

- Заняття психологічного гуртка в позаурочний час, вивчення власного внутрішнього світу, практичні заняття вивчення психічних та пізнавальних процесів, індивідуальних особливостей особистості.

- Реалізація програми « Сприяння просвітницькій роботі «Рівний – рівному» серед молоді України щодо Здорового способу життя», проведення тренінгових занять.
   

Профорієнтаційна робота, як вибрати професію і що потрібно знати під час вибору професії. Зустрічі з випускниками 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл Софіївського району.
- Впровадження активізуючи технологій навчання в програму роботи навчального закладу (тренінгові заняття та робота в групах, дискусії)
 
- Співпраця з молодіжним центром «Надія» - громадською організацією, створеної на базі Софіївського професійного ліцею, в рамках програми ООН в Україні «Створення безпечного середовища для молоді». Виховання активної громадянської позиції, залучення молодих людей до суспільного життя селища, розвиток організаторських та лідерських якостей.
  

Структура психологічної служби 
Софіївського професійного ліцею


Діяльність служби Софіївського ПЛ в системі освіти України забезпечується практичним психологом згідно до Положення про психологічну службу.

На базі навчального закладу функціоную кабінет практичного психолога для проведення діагностичної, консультативної, розвивальної і корекційної роботи.


  
СПІВРОБІТНИКИ СЛУЖБИ
 
 ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ
Собко Євгенія Станіславівна

Освіта: 2004рік, Дніпропетровський національний університет
Спеціаліст ІІ категорії
Професійні навики: розробка, організація і проведення тематичних семінарів та тренінгових занять, проведення індивідуальних консультацій та корекційних занять, ведення груп розвитку організаторських та лідерських задатків, груп розвитку самооцінки.
Особистісні якості: толерантність, активність, цілеспрямованість, творчий та новаторський підхід до роботи, направленість на  
  професійний і особистісний ріст. 
 Напрямок роботи - дослідження і впровадження інтерактивних форм підняття самооцінки, розвиток комунікативних, лідерських, організаторських та творчих задатків у підлітків, розвиток навичок самоконтролю самоорганізації, стимуляція до самопізнання та саморозвитку особистості, розвиток суспільної свідомості та відповідальності у підлітків, пропаганда здорового способу життя.

Ссилка на проект «Регіон ідей».